Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

SŠ zdravotnická

Město Rumburk
Datum středa 15. listopadu 2017

Souhrn: Naprosto bezprecedentní živý zájem o prezentované téma ze strany děvčat ze zdrávky. Skandální scéna budhistky.

Útvar a umístění: Obdélník se dvěma vchody obepínající jednu z cest parkem mezi SZŠ a zastávkou autobusu.

Úřad: Původně nahlášené místo u gymnázia se jim z dopravního hlediska nezdálo a nabídli nám místa jiná. Bylo vidět, že není snaha nás nějak omezit z principu a proto jsme jednu z nabízených lokalit přijali. A bylo to to nejlepší!

Oznámení o naši akci úředníci neposlali správcům parku. Ti se divili co to tam je a byla z toho na úřadě ostuda.

Počasí: Zase bez slunce.

Reakce: "Jsem ze zdrávky, samozřejmě petici podepíšu.", typická reakce toho dne. Zájem studentů (a přišli i někteří gymnazisté) byl prostě úžasný. Škoda, že jsme neměli víc modelů miminek. Na panely se chodili dívat i několikrát, ptali se, diskutovali i mezi sebou. Asi jen parta kluků z gymplu prohlásila, že potrat je skvělej, jinak všichni pro život. Chválím jejich kantory...

Příhody: Argumentace ženy středního věku proti zákazu potratu vyvrcholila větou: "To chcete, aby ženy dělali potrat doma bez dozoru lékaře?!" Já říkám: "Ale právě toto se nyní děje. Před asi rokem a půl se legalizovala (již od 90tých let to oddalovaly petice) dvojice pilulek, z nichž první (způsobující přerušení výživy a smrt maličkého hladem) bere žena u doktora a druhou (způsobující vypuzení mrtvého) za dva dny u sebe doma a potrácí sama, bez dohledu lékaře, na záchodě. Přitom se může stát jakákoliv komlikace, může i vykrvácet. Tak toto je již dnes normální." " Slovo "normální" mi přijde v této souvislosti děsivé.", odpověděla paní a podepsala petici.

Nám přijdou děsivé také názory budhistů a ezoteriků či okultistů. Ti se nám nestydí s vážnou tváří do očí tvrdit, že potrat je v pohodě proto, že sama miminka si to zabití při potratu dobrovolně vybrala. Jsem všemi deseti pro svobodu přesvědčení, ale toto myšlení je společensky nebezpečné. To už rovnou můžou říct, že holčička si vybrala, aby jí utýral v lese pedofil. To je hnusnej alibismus. Dětičky jsou zabíjeny protože chtěli a slunce v duši, že?

No a dotyčnou budhistku moje odpovědi (a hlavně panely, které odhalují pravdu v její nahotě a zanechávají ji bez možnosti ji odvysvětlit, nebo nalíčit a udělat z ní děvku...) natolik rozlítili, že krom toho, že nám sprostě vynadala hodnotíc nedokonalosti našich tělesných schránek, volala na všechny myslitelné instituce. Ale postupně, vždy když nás volaná složka "nezrušila", volala další. Takže obě policie, úřad a zakončila v novinách, kde z nás udělali, jako obvykle, zlotřilce a jako bonus, pitomce.

Statistika: Akce trvala od 10.30h do 15.45h, panely vidělo asi 1 000 lidí.

Rozdáno 40 modelů, 200 letáků. 88 podpisů.

Fotografie