Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000Nesoudíme. Pomáháme

Demonstrace

OA a SOU

Město Veselí nad Moravou
Datum úterý 14. září 2021

Souhrn: Propadák: většina studentů odešla 3. a 4. brankou mezi rajčaty do panelákového bludiště.

Útvar a umístění: 1. etapa - 2 linie na trávníku naproti hlavnímu vchodu. 2. etapa - přesun pěti panelů naproti chodníku od 2. branky. 3. etapa - dva panely odneseny k brance č. 3.

Po akci proveden průzkum a pro příští akci byl vybrán podchod u hřbitova a Kauflandu.

Úřady: Nic.

Počasí: Sahara.

Reakce: Mladinký student, jenž dostal od kolegy leták, jej pevně zmačkal. Pak jej rozvinul, ale jen proto, aby jej mohl roztrhat. Zavolal jsem: "Mstíte se za pravdu papíru, za to, že jí nese?" A ještě jsem přidal něco ve smyslu, že moudří knihy nepálí. "Je to hloupost, potraty jsou potřeba!" volal na mě zpátky, přecházeje ulici ke stanici autobusu. Tam přesvědčil kamaráda, aby mu dělal garde, a přišli za mnou s otázkami. Nakonec přece jen byla, byť ne dlouhá, ale dobrá diskuse.

Jinak jsme mluvili je s dospělými, ti byli velmi přátelští a otevření. Nevím, jestli se nám to zdá, nebo jsou to náhody, ale teď v září jako by se ve společnosti něco dělo. Jako by přibývalo lidí, které nepohoršuje sousloví "Stop Genocidě", jako by se přestávali divit slovu "genocida". A ptají se, jestli ta petice je i proti nucené vakcinaci. Vysvětluji, že petice formuluje obecně - právo na život od početí do přirozené smrti. Takže svým způsobem - asi ano. V různých dějinných obdobích a říších je saháno lidem na životy různě. V současné EU říši je min. 50% počatých lidí ohroženo na životě potratem. Kolik lidí je ohroženo (zatím) dobrovolně povinnou "vakcinací" bez ohledu na jejich zdravotní stav? Kdo ví? Až se to bude vědět, bude pozdě. Toť osobní názor autora reportu.

Statistika: Akce trvala od 10.45h do 15.30h, panely vidělo asi 50 studentů a 150 cyklistů.

Rozdány 3 modely, 50 letáků. 3 podpisy.

Fotografie