Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Petiční stánek

Anděl

Město Praha
Datum úterý 16. března 2021

Souhrn: Anděl výborný jako vždy, tentokrát však klidnější.

Útvar a umístění: Akce formou velkého petičního stánku na ideálním místě - v trojúhelníku mezi metrem, obchoďákem a tramvají.

Úřady: Městská Policie zatížená žalováním na nás jako obvykle. Strážník si panely pozorně prohlédl a do centrály zahlásil, že obrázky nezobrazují nic krom reality - že tak ty věci prostě jsou.

Počasí: Oblačno, větrno, zimno.

Reakce: Dnes bez konfliktů, problémem jen některé rozhovory s lidmi které k ničemu nevedou a jen berou sílu. Rádoby vědec - plná ústa vzletně a vědecky znějících slov jako "z pohledu genetiky to není člověk" a "přece lékařská etika" atd. a když to na nás nefunguje, vytáhne "vědecký fakt", že nenarozený ještě nemá auru, na můj údiv reagoval důkazem - přece indigové děti... V tu chvíli já skončil, neovládl jsem smích a nechal jsem prostor kolegům.

Starý chlap: "Proč tady nevidím mladý holky, samí starý chlapi!?!" "Jak, starý chlapi?", brumlá si pod fousy Tomáš, kterému je 20 pryč, a toho dne posílil tým. A přidává na hlase: "To víte že jo, abyste nám je tady mohli ukřičet, že?"

Jeden z mocných argumentů druhé strany - mladík nám flusnul chrmel přímo před stoleček. Děkujeme, na tím se budeme muset vážně zamyslet.

Statistika: Akce trvala od 10.30h do 17.30h, kolemjdoucích asi 6 000.

Rozdáno 11 modelů, 130 letáků. 26 podpisů.

Fotografie