Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Demonstrace

ISŠ automobilní

Město Brno
Datum středa 30. září 2020

Souhrn: Spousta studentů, všichni však odtažití (rouškománie).

Útvar a umístění: Přímá linie na chodníku kolem školního plotu mezi vchodem školy zastávkou autobusu. Jedná se o průmyslovou zónu, opatření na ochranu malých dětí nebylo třeba.

Úřady: Bez problému. Pan školník vyjádřil obavu o bezpečnost studentů. Uklidnil jsem ho, že za to osobně ručím a kdyby se vítr měl zvedat, panely sundáme.

Počasí: Zataženo, vítr, ale v dobrém směru.

Reakce: Bylo vidět, jak si studenti se zájmem panely prohlíží ale stolku s peticí se vyhýbali jak chodník dovolil. Maximálně ještě ten leták a frr do fronty na autobus. S několika chlapci se mi podařilo hovor navázat, ale bylo to rychlé.

Přijde nám opravdu úděsné, že lidi, i ti kluci z učňáku, choděj i po ulici s rouškami a štítí se těch, kdo roušky nemají, poněvadž nemusí(!). Kluk z posledních sil dobíhá autobus s nasazenou rouškou a sípá jako můj děda umírající na astma. Jiný zase má na puse hadr, tak špinavý a černý, že bych si ho nedal ani pod boty. Jisté slečny na nás někde řvali, že jsme vrazi důchodců, když nechodíme s náhubkem. Někteří by i petici podepsali, ale bojí se vzít tužku do ruky, chtějí abychom na ně mluvili ze dvou metrů. Když však mají chuť si na nás zařvat, 20cm od naší tváře jim stačí. Bláznivému světu připomínám, že ročně v ČR zemře kolem 100 000 lidí již narozených (111 000 r. 2017, z toho 12 000 na obyč chřipku) + lidí zabitých nenarozených 100 000 - 250 000. Přičítáme samozřejmě potraty chemické ke chirurgickým, né jako ti, kteří si počítáním pouze chirurgických zlepšují skóre, neboť tyto sice klesají, ale ne ve prospěch narozených, ale ve "prospěch" zabitých chemicky.

Statistika: Akce trvala od 11.15h do 16h, panely vidělo asi 700 studentů.

Rozdáno 2 modely, 250 letáků. 7 podpisů.

Fotografie